Oferujemy:

Ctarget w skrócie: organizacja imprez i agencja eventowa w jednym, multimedia – oświetlenie – nagłośnienie -- technologicznie, BTL – hostessy – promocje – imprezy firmowe -- to my :)

Praca w Ctarget

Interesuję Cię praca przy dużych i ciekawych wydarzeniach?
Jesteś ambitny, dokładny, solidny oraz zdeterminowany do pracy?
Nie boisz się nowych wyzwań.

Może to właśnie Ciebie szukamy...?

Stanowisko: techniczny / pomoc techniczna

Wymagane:
- siła fizyczna
- podstawowe obeznanie w działaniu sprzętu audiowizualnego
- wysoka sprawność manualna
- dokładność
- brak lęku wysokości (wchodzenie na drabiny)

Mile widziane:
- znajomość zagadnień technicznych związanych z sprzętem video, audio, DMX
- obeznanie w elektryce (łączenie, lutowanie, rozeznanie w prądzie)
- prawo jazdy

Zakres obowiązków:
Praca na imprezach przy rozkładaniu sprzętu multimedialnego i oświetleniowego oraz jego konfiguracji.

Oferujemy:
- pracę stałą lub dorywczą (dodatkową)
- możliwości poznania ciekawych urządzeń multimedialnych i oświetleniowych
- praca przy ciekawych eventach
- zdobycie doświadczenia i wiedzy technicznej

Jeżeli jesteś zainteresowa –ny/na
Wyślij na adres ctarget@ctarget.pl, swoje zdjęcie, list motywacyjny z opisem twojej edukacji, zdobytego doświadczenia oraz zainteresowań i pasji.
W temacie emaila wpisz "praca - techniczny"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

multimedia | video mapping